SMUČARSKO TEKMOVANJE

Gasilska zveza Jesenice, v sodelovanju z GPO in GARS, organizira smučarsko tekmovanje, ki bo v PETEK, 13. februarja 2015 s pričetkom ob 1830 uri, na smučišču v Mojstrani. Delitev štartnih številk in smučarskih kart bo eno uro pred pričetkom tekmovanja (od 1730 dalje). Razglasitev rezultatov bo po končanem tekmovanju, predvidoma ob 2100 uri.
Vsak tekmovalec, ob prevzemu štartne številke, dobi tudi karto za žičnico, ki jo plača na mestu. Mlajši otroci (predšolski), ki smučajo v spremstvu staršev, karte ne potrebujejo.

Do letnika 2000 – OTROŠKA NOČNA – 8 €
Od letnika 1999 – ODRASLA NOČNA – 10 €

Tekmujejo lahko člani PGD in GARS ter njihovi družinski člani.

Prijave za tekmovanje se pobirajo v PGD, na GZ pa jih sporočite najkasneje do ČETRTKA, 12. februarja 2015 do 1200 ure.

Čaj ter medalje so zagotovljene.
Vsako PGD prispeva 10 nagrad, ter po tri člane - ice, za pomoč, na dan tekmovanja.